KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14156125
nr 1415 6125
Oidentifierad konstnär. Signerad. Interiör. Olja på duk, 40x30, yttermått inklusive ram: 48x38 cm, Vikt: ca 200 g
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 18:19:25
150 kr
300 kr
400 kr
500 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)